Neomezené volání

Chcete volat do všech sítí zcela bezplatně? Stanete-li se členem klubu NEOMEZENE.CZ, umožníme Vám neomezené volání do všech sítí zdarma. Princip fungování je přitom velmi jednoduchý a umožňuje volat zdarma takřka všem členům klubu.

Abyste získali neomezené volání, je třeba získat určitý počet zákazníků, kteří si v partnerském programu objednají službu na neomezené volání za základní tarif. Za každého Vámi získaného zákazníka Vám připíšeme provizi, díky čemuž můžete volat zcela zdarma!

Nárok na provizi každý měsíc

Výhodou členství v klubu NEOMEZENE.CZ je mimo jiné to, že zákazníky nemusíte získávat opakovaně každý měsíc. Pokud Vámi zprostředkovaní zákazníci platí řádně za sjednanou službu, máte nárok na provizi každý měsíc. Neomezené volání Vám automaticky zůstává aktivní.

Pokud přijdete o některého ze svých platících zákazníků, stačí získat dalšího a doplnit tak předem stanovený počet aktivních členů. Díky tomu budete moci stále volat zadarmo. A aby toho nebylo málo, nabízíme Vám jako členovi klubu NEOMEZENE.CZ prémiové body, které můžete využít na nákup dalších produktů v rámci partnerského programu. Premiérové body získáte, pokud se Vám podaří přivést více než předem stanovených aktivních zájemců o službu neomezené volání.

• Využijte 250 příležitostí k výdělku
  • Získejte know-how