Neomezený tarif

Chcete-li získat neomezený tarif, můžete si vybrat služby některého z našich českých operátorů nebo se stát členy klubu NEOMEZENE.CZ a získat neomezený tarif zdarma. Pokud je pro Vás  lákavější volání do všech sítí zdarma, jste zde na správném místě. Poradíme Vám, jak můžete neomezený tarif získat. Je to velice jednoduché.

Prvním krokem je registrace do klubu NEOMEZENE.CZ, přičemž máte na výběr celkem ze tří možných variant registrace:

• Přivedete nové členy do klubu NEOMEZENE.CZ, díky čemuž máte registraci zcela zdarma.
  • Zaplatíte jednorázový aktivační poplatek.
  • Zúčastníte se jednodenního meetingu, kde získáte cenné informace o fungování systému.

Registrací do klubu NEOMEZENE.CZ se Vám otevřou dveře nejen k neomezenému volání zdarma, ale také získáte možnost začít vydělávat a budovat si svůj pasivní příjem.

Náš tip: Za každého dalšího nového člena získáváte provizi.

Neomezený tarif zdarma

Pokud chcete mít neomezený tarif zdarma, je nutné získat určitý počet zákazníků, kteří si v partnerském programu objednají službu na neomezené volání za základní tarif. Za každého získaného zákazníka Vám připíšeme provizi.

Zákazníky nemusíte získávat opakovaně každý měsíc. Stačí, pokud Vámi zprostředkovaní zákazníci řádně za sjednanou službu platí. Díky tomu máte nárok na provizi každý měsíc. Pokud přijdete o některého ze svých zákazníků, stačí získat dalšího a doplnit tak předem stanovený počet aktivních členů.

• Využijte 250 příležitostí k výdělku
  • Získejte know-how